Okna Morávek Okna Morávek

poptávkový formulář Máte-li zájem získat cenovou kalkulaci,
vyplňte náš jednoduchý formulář...

Euro okna


Profil Naturo 68

Naturo 68 – estetický vzhled v moderním stylu dosažený pomocí zaobleného profilu s hladkým a lesklým povrchem.


Profil Naturo 78

Dřevěné okno řady Naturo 78 představuje řešení pro zákazníky, kteří očekávají snížení nákladů na vytápění.


Naturo 92 mm

Dřevěné okno doporučené z hlediska jeho parametrů pro nízkoenergetické a pasivní domy.


Naturo Reno 68

Renovační okno disponuje speciálním rámem s tzv. maskujícím profilem, který tvoří páska na venkovní straně instalovaného okna.


Naturo Reno 78

Renovační okno disponuje speciálním rámem s tzv. maskujícím profilem, který tvoří páska na venkovní straně instalovaného okna.


Profil dřevohliníkový

Okna s inovativní konstrukcí jsou založena na kombinaci dvou nezávislých rámů - dřevěného uvnitř a hliníkového zvenčí.

Sklo

Jako standard dodáváme U = 1,0. Izolační dvojsklo (4-16-4), výběr skla dle Vašeho přání - ornamentní (grepi, kůra), reflexní, kouřové, zrcadlové, bezpečnostní (CONNEX), tepelně i hlukově izoluje. Při plnění plynem U=1,1 Wm-2K. Zvuková izolace 32 až 50 dB. Na přání dodáváme i izolační trojskla.

Mřížka
meziskelní / hliníková / v barvách - bílá, zlatá, bronz, dekor. Šíře mřížky - 8,18,26,45 mm, dále je možno použít dřevěné příčky - nalepovací, odklápěcí a jejich kombinace.

Kování

Celobvodové kování MACO - MULTI - TREND umožňuje: otevírání, sklopení, mikroventilaci, klika třípolohová nebo čtyřpolohová, dokonale přitlačuje křídlo do rámu.

Kliky MACO splňují přísné nároky na technické, bezpečnostní a estetické požadavky a dotváří celkový dojem okna.

Barvy eloxovaných hliníkových klik - Titan, Bílá, Zlatá, Bronz, Hnědá, Champagne, laky Ral.

Okapnice

Okapnice firmy GUTMANN s přerušovaným tepelným mostem na spodní části rámu je z eloxovaného hliníku v barvě - bílé, světlý a tmavý bronz. Chrání okno proti zatékání vody. Na obou koncích je okapnice opatřena plastovými krytkami. Při požadavku může být celá okapnice zakryta profilovanou dřevěnou krycí lištou.

Již v základní variantě montujeme krycí okapnici na křídlo okna!

Povrchová úprava a impregnace

Povrchová úprava vodou ředitelnými ekologickými lazurovacími laky v mnoha odstínech a krycí barvy zajišťují dokonalý estetický vzhled, dlouhou životnost, zdravotní nezávadnost a snadnou údržbu. Při povrchové úpravě je použito 2x máčení v základní barvě s impregnací proti plísním, dřevokazném hmyzu a houbám. Konečná úprava tlakovým stříkáním tlustovrstvou lazurou Adler (Rakousko). Výběr barev dle vzorníku.

Výběr dřeva

Standartní nabídka - BOROVICE, SMRK na přání zákazníka DUB, exotické MARANTI, MODŘÍN, EUCALYPTUS, FRAMIRE.

Těsnění

Celoobvodové dvoukomorové silikonové těsnění, vysoce elastické, zajišťující dokonalou těsnost okna.

Další doplňky

Žaluzie a rolety: v různých barevných odstínech, dále k oknům dodáváme parapety - vnitřní, vnější, síťky proti hmyzu.

Individualita

Nabízíme atypické výrobky dle Vašich představ a přání za velmi zajímavé ceny. Na naše výrobky dáváme záruku 5 let včetně montáže. Dodací lhůty jsou 4 - 6 týdnů od podpisu smlouvy. Zdarma poradíme, vypracujeme cenovou nabídku, kdekoliv zaměříme stavební otvory. Montáž a doprava je zajištěna po celé ČR i v zahraničí. Dle velikosti objednávky dáváme progresivní množstevní slevy.

O naší firmě

Specializujeme se na prodej a montáž plastových oken v mnoha provedeních, variantách a barevných odstínech. Dodáváme také příslušenství, a kompletní stínící techniku. Dále jsou v naší nabídce kvalitní střešní okna, euro okna (dřevěná). Nabízíme také hliníková okna a dveře.

Více o naší firmě